Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2017-12-26T19:21:07+03:00

Titanik su arıtma olarak markamız ile sektör tecrübemizi siz değerli müşterilerimize su arıtma ekipmanları konusunda hizmet etmeyi hedeflemekteyiz. Kuruluşundan bu yana gecen zamanda Titanik su arıtma her gecen gün genişleyen ürün yelpazesiyle evsel su arıtma endüstriyel su arıtma pompa hidrafor havuz ekipmanları sauna malzemeleri ürün tedariği, projelendirme hizmetleri teknik servis desteği ile su arıtma sektöründe hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Titanik su arıtma markamız ile su arıtma sistemleri projelendirme kurulum ve anahtar teslim sistemler konusunda edindiğimiz tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kuruluşundan bu yana her gecen gün genişleyen ürün yelpazesi ve profesyonel kadrosuyla evsel ve endüstriyel su arıtma sistemleri projelendirme, kurulum, teknik servis hizmeti, periyodik bakım, yedek parça ve sarf malzeme tedariği konularında hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Titanik Su Arıtma sistemleri kurulduğu günden itibaren yenilikçi bir yol izleyip, teknolojiyi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Firmamız kuyu suyu arıtma, şebeke suyu arıtma, içme ve kullanma suyu eldesi konularında etkili çözümler bulmayı hedef almıştır.